Dragovoljno predao zračnu pušku pronađenu tijekom adaptacije kuće

Slika /PU_VP/PRIOPĆENJA - ILUSTRACIJE/naslovna oružje.jpg

Zahvaljujemo građaninu na odgovornom ponašanju koje doprinosi sigurnosti zajednice

Foto: Ilustracija

U sklopu nacionalne preventivne kampanje „Manje oružja - manje tragedija“, građanin iz okolice Virovitice je policijskim službenicima dragovoljno predao zračnu pušku koju je pronašao tijekom adaptacije kuće.
 
Policijski službenici su preuzeli pušku na siguran način.
 
Podsjećamo
 
Građani i dalje mogu bez sankcija dragovoljno predati oružje, streljivo i minsko - eksplozivna sredstva. Dovoljno je nazvati policiju na broj 192, nakon čega će stručni i osposobljeni policijski službenici doći na dogovorenu lokaciju i preuzeti sredstva na siguran način.
 
Zahvaljujemo građaninu na odgovornom ponašanju koje doprinosi sigurnosti zajednice te još jednom pozivamo sve koji u svojim domovima pronađu oružje, streljivo ili minsko-eksplozivna sredstva da se uključe u kampanju i time spriječe moguće neželjene posljedice.
 
 

Stranica